.

2018

Nowoczesna pracownia gastronomiczna w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach czeka na kucharzy!

Ilustracja do informacji: Nowoczesna pracownia gastronomiczna w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach czeka na kucharzy!
18 października 2018 r. Starosta Żarski Janusz Dudojć, Wicestarosta Małgorzata Issel, Przewodnicząca Rady Powiatu Helena Sagasz, członek Zarządu Powiatu Edward Skobelski oraz  dyrektor Arleta Śniatecka dokonali uroczystego otwarcia kompleksowo zmodernizowanej pracowni gastronomicznej w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach.
 
Pracownia została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt zakupiony dzięki funduszom  pozyskanym w ramach projektu ‘’Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Żarskim’’. Oddana do użytku pracownia spełnia najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa i wyposażona jest w nowoczesny sprzęt oraz m.in. blaty robocze, okapy kuchenne i  meble gastronomiczne wykonane ze stali nierdzewnej, miksery, wilki, roboty wielofunkcyjne. W pracowni do dyspozycji uczniów będą stoiska kompleksowo wyposażone w drobny sprzęt kuchenny i ekspedycyjny niezbędny  do sporządzania i ekspedycji potraw i napojów.
 
Wartość zakupionego sprzętu: 249 tys. 026,87 zł
Dostosowanie pomieszczeń szkolnych na potrzeby pracowni gastronomicznej: 345 tys. zł
 
Liczymy na sukcesy przyszłych Szefów Kuchni!
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
Wtyczka Facebook