.

Wydarzenia

Powiatowe Mikołajki w Szpitalu Na Wyspie w Żarach

Ilustracja do informacji: Powiatowe Mikołajki w Szpitalu Na Wyspie w Żarach
6 grudnia 2023 r., zgodnie z wieloletnią tradycją, Starosta Żarski Józef Radzion oraz Wicestarosta Małgorzata Issel sprawili najmłodszym pacjentom Szpitala Na Wyspie w Żarach mikołajkową niespodziankę. Wszystkie dzieci przebywające na Oddziale Dziecięcym oraz Noworodkowym zostały obdarowane nie tylko pluszowymi misiami i słodkimi upominkami, ale również uśmiechem i życzeniami zdrowia.
 
Mikołajki na Oddziale Dziecięcym i Oddziale Noworodkowym to wyjątkowy czas. Choć mali pacjenci spędzają ten dzień w szpitalnym łóżku, często z dala od domu – personel Szpitala Na Wyspie z Panią Prezes Jolantą Dankiewicz na czele – stara się umilić dzieciom pobyt w lecznicy. Nie od dzisiaj wiadomo, że uśmiech pomaga w procesie niwelowania stresu związanego z hospitalizacją i pozwala najmłodszym pacjentom przyjaźniej spojrzeć na szpital.
 
Małym, dzielnym pacjentom oraz nowo narodzonym maluszkom i ich rodzicom życzymy dużo zdrowia, szczęścia i wielu okazji do radości, a także spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
Wtyczka Facebook