Wydarzenia

Nowe auto do nauki jazdy w CKZiU w Żarach!

Ilustracja do informacji: Nowe auto do nauki jazdy w CKZiU w Żarach!
22 sierpnia 2017 r. Starosta Żarski Janusz Dudojć, Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach Robert Nowaczyński oraz Przedstawiciele Stowarzyszenia Edukacja i Technika w Żarach oficjalnie przekazali do użytku nowe auto do nauki jazdy marki Kia Rio.
 
Zakup nowego samochodu osobowego dokonany został przez Stowarzyszenie Edukacja i Technika działające przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach w ramach projektu „Modernizacji kształcenia zawodowego w Powiecie Żarskim”. Pozyskanie nowoczesnego samochodu do nauki jazdy było możliwe dzięki zyskom wypracowanym przez Stowarzyszenie przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Żarach i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach. Starosta Janusz Dudojć oraz Dyrektor CKZiU Robert Nowaczyński nie kryli zadowolenia z nowego zakupu i jako pierwsi udali się na krótką przejażdżkę ulicami Żar.
 
Z  Kii Rio skorzystają w szczególności przyszli kierowcy z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach oraz uczniowie z terenu całego Powiatu Żarskiego. Koszt samochodu wyniósł 45 tysięcy złotych.
 
Życzymy szerokiej drogi!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
.
Baner: strona główna 1Baner: główna 2Baner: główna 4Baner: główna 5