2019
Mistrzostwa Powiatu Żarskiego szkół ponadpodstawowych w pływaniu
- 30-09-2019
27 września 2019 r. na pływalni „Wodnik” w Żarach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żarskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu. Zawody otworzyła Wicestarosta Małgorzata Issel; w otwarciu uczestniczył również radny powiatowy Bogdan Kępiński.
W zawodach wzięli udział uczniowie i uczennice szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Żarskiego w konkurencjach:
styl dowolny dziewczęta
1 miejsce - Anna Reczyńska - CKZiU Żary
2 miejsce - Natalia Czech - ZSE Żary
3 miejsce - Aleksandra Kukuć - SLO
4 miejsce - Izabela Kaszub - ZSOiT Żary
5 miejsce - Martyna Gabryl - CKZiU Żary
6 miejsce - Zuzanna Podkidacz - SLO Żary
7 miejsce - Klaudia Biskowska - ZSE Żary
8 miejsce - Aleksandra Kuczak - KLO Żary
9 miejsce - Anna Simonetti - KLO Żary
10 miejsce - Julia Macierzyńska - ZSOiT
2 miejsce - Natalia Czech - ZSE Żary
3 miejsce - Aleksandra Kukuć - SLO
4 miejsce - Izabela Kaszub - ZSOiT Żary
5 miejsce - Martyna Gabryl - CKZiU Żary
6 miejsce - Zuzanna Podkidacz - SLO Żary
7 miejsce - Klaudia Biskowska - ZSE Żary
8 miejsce - Aleksandra Kuczak - KLO Żary
9 miejsce - Anna Simonetti - KLO Żary
10 miejsce - Julia Macierzyńska - ZSOiT
styl klasyczny dziewczęta
1 miejsce - Zuzanna Podkidacz - SLO Żary
2 miejsce - Julia Chabraszewska - KLO Żary
3 miejsce - Kornela Eliasz-Przygoda - SLO
4 miejsce - Izabela Kaszub - ZSOiT Żary
5 miejsce - Wiktoria Komorkiewicz - ZSE Żary
6 miejsce - Julia Świętoń - KLO Żary
7 miejsce - Oliwia Różewicz - CKZiU Żary
8 miejsce - Agata Baran - ZSB Żary
9 miejsce - Karolina Otocha - ZSOiT Żary
2 miejsce - Julia Chabraszewska - KLO Żary
3 miejsce - Kornela Eliasz-Przygoda - SLO
4 miejsce - Izabela Kaszub - ZSOiT Żary
5 miejsce - Wiktoria Komorkiewicz - ZSE Żary
6 miejsce - Julia Świętoń - KLO Żary
7 miejsce - Oliwia Różewicz - CKZiU Żary
8 miejsce - Agata Baran - ZSB Żary
9 miejsce - Karolina Otocha - ZSOiT Żary
styl grzbietowy dziewczęta
1 miejsce - Anna Reczyńska - CKZiU Żary
2 miejsce - Natalia Czech - ZSE Żary
3 miejsce - Aleksandra Kukuć - SLO Żary
4 miejsce - Zuzanna Grzyb - KLO Żary
5 miejsce - Aleksandra Eliasz-Przygoda - SLO
6 miejsce - Agata Baran - ZSB Żary
7 miejsce - Wiktoria Cudyk - KLO Żary
8 miejsce - Patrycja Konopielko - ZSB Żary
2 miejsce - Natalia Czech - ZSE Żary
3 miejsce - Aleksandra Kukuć - SLO Żary
4 miejsce - Zuzanna Grzyb - KLO Żary
5 miejsce - Aleksandra Eliasz-Przygoda - SLO
6 miejsce - Agata Baran - ZSB Żary
7 miejsce - Wiktoria Cudyk - KLO Żary
8 miejsce - Patrycja Konopielko - ZSB Żary
styl dowolny chłopcy
1 miejsce - Piotr Saramaka - ZSE Żary
2 miejsce - Jakub Stehno - SLO Żary
3 miejsce - Wiktor Koszela - ZSE Żary
4 miejsce - Dawid Pruszyński - SLO Żary
5 miejsce - Kamil Malinowski - KLO Żary
6 miejsce - Hubert Drzewiecki - CKZiU Żary
7 miejsce - Michał Jakubczak - KLO Żary
8 miejsce - Kamil Zielonka - ZSB Żary
9 miejsce - Krystian Zielonka - ZSB Żary
2 miejsce - Jakub Stehno - SLO Żary
3 miejsce - Wiktor Koszela - ZSE Żary
4 miejsce - Dawid Pruszyński - SLO Żary
5 miejsce - Kamil Malinowski - KLO Żary
6 miejsce - Hubert Drzewiecki - CKZiU Żary
7 miejsce - Michał Jakubczak - KLO Żary
8 miejsce - Kamil Zielonka - ZSB Żary
9 miejsce - Krystian Zielonka - ZSB Żary
styl klasyczny chłopcy
1 miejsce - Artur Trześniewski - SLO Żary
2 miejsce - Szymon Kujawa - SLO Żary
3 miejsce - Rafał Drzewiński - ZSE Żary
4 miejsce - Bartłomiej Szakiel - KLO Żary
5 miejsce - Dawid Kropski- KLO Żary
6 miejsce - Kacper Szocik - ZSOiT Żary
7 miejsce - Dawid Ardeli - ZSE Żary
8 miejsce - Sławomir Manaj - ZSB Żary
9 miejsce - Bartłomiej Warcholak - CKZiU Żary
2 miejsce - Szymon Kujawa - SLO Żary
3 miejsce - Rafał Drzewiński - ZSE Żary
4 miejsce - Bartłomiej Szakiel - KLO Żary
5 miejsce - Dawid Kropski- KLO Żary
6 miejsce - Kacper Szocik - ZSOiT Żary
7 miejsce - Dawid Ardeli - ZSE Żary
8 miejsce - Sławomir Manaj - ZSB Żary
9 miejsce - Bartłomiej Warcholak - CKZiU Żary
styl grzbietowy chłopcy
1 miejsce - Dawid Pruszyński - SLO Żary
2 miejsce - Miłosz Bielak - ZSE Żary
3 miejsce - Konrad Rybaczek - KLO Żary
4 miejsce - Jakub Stehno - SLO Żary
5 miejsce - Piotr Grochalski - ZSE Żary
6 miejsce -Michał Kowalewski- KLO Żary
7 miejsce - Rafał Szymański - CKZiU Żary
8 miejsce - Krystian Opas - ZSB Żary
2 miejsce - Miłosz Bielak - ZSE Żary
3 miejsce - Konrad Rybaczek - KLO Żary
4 miejsce - Jakub Stehno - SLO Żary
5 miejsce - Piotr Grochalski - ZSE Żary
6 miejsce -Michał Kowalewski- KLO Żary
7 miejsce - Rafał Szymański - CKZiU Żary
8 miejsce - Krystian Opas - ZSB Żary
Sztafety 4x50m stylem dowolnym dziewcząt
1 miejsce - SLO Żary
2 miejsce - ZSE Żary
3 miejsce - KLO Żary
2 miejsce - ZSE Żary
3 miejsce - KLO Żary
Sztafety 4x50m stylem dowolnym chłopców
1 miejsce - SLO Żary
2 miejsce - ZSE Żary
3 miejsce - KLO Żary
4 miejsce - CKZiU Żary
5 miejsce - ZSB Żary
2 miejsce - ZSE Żary
3 miejsce - KLO Żary
4 miejsce - CKZiU Żary
5 miejsce - ZSB Żary
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
1 miejsce - SLO Żary
2 miejsce - KLO Żary
3 miejsce - ZSE Żary
4 miejsce - CKZiU Żary
5 miejsce - ZSOiT
2 miejsce - KLO Żary
3 miejsce - ZSE Żary
4 miejsce - CKZiU Żary
5 miejsce - ZSOiT
Klasyfikacja drużynowa chłopców
1 miejsce - SLO Żary
2 miejsce - ZSE Żary
3 miejsce - KLO Żary
4 miejsce - ZSB Żary
5 miejsce - CKZiU Żary
6 miejsce - ZSOiT
2 miejsce - ZSE Żary
3 miejsce - KLO Żary
4 miejsce - ZSB Żary
5 miejsce - CKZiU Żary
6 miejsce - ZSOiT