.

Informacje

Bezpłatne szkolenie dla mieszkańców województwa lubuskiego „Wsparcie rozwoju demokracji – Ty w samorządzie!”

Ilustracja do informacji: Bezpłatne szkolenie dla mieszkańców województwa lubuskiego „Wsparcie rozwoju demokracji – Ty w samorządzie!”
Fundacja "Przedsiębiorczość" zaprasza mieszkańców woj. lubuskiego na bezpłatne szkolenie w ramach zadania publicznego pn. „Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe” w obszarze działań promocyjnych, wpływających na aktywizację młodzieży do realizacji zadań publicznych, tytuł projektu „Wsparcie rozwoju demokracji – Ty w samorządzie !”
 
Projekt ma na celu podniesienia poziomu wiedzy z zakresu funkcjonowania samorządu, zwiększenia zainteresowania i zaangażowania młodych ludzi w sprawy publiczne na poziomie lokalnym, jako element wspomagający rozwój demokracji oraz promocję zasad demokratycznych obowiązujących w państwie prawa.
Pozyskaj wiedzę z zakresu zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego, podstawowych praw i obowiązków radnego, etyki zawodowej, a także wystąpień publicznych.
 
Masz pomysł na lepsze jutro, wykorzystaj ten czas, zaangażuj się w sprawy publiczne na poziomie lokalnym, rozwijaj dialog pomiędzy przedstawicielami władz, a młodzieżą. Podnieś swoje kompetencje i wiedzę, a także zwiększ świadomość w zakresie państwa prawa oraz zaangażowania w działania służące rozwojowi społeczności lokalnej.
 
Kompetencje zdobyte podczas szkolenia, pozwolą uczestnikom ubiegać się w przyszłości o mandat świadomego radnego, posła czy senatora.
 
* Zwiększ swoją aktywność i zaangażuj się w sprawy publiczne
* Zyskaj większą świadomość obywatelską
* Bądź inspiracją dla INNYCH
* Realizuj swoje pomysły lokalnie
* Buduj relacje między samorządem, a młodymi obywatelami
* Dokonuj świadomych wyborów
 
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ
Zapisy: tel. 577 750 800
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępny na stronie www.fundacja.zary.pl
 
Projekt współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze w ramach zadania publicznego pn. „Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe” w obszarze działań promocyjnych, wpływających na aktywizację młodzieży do realizacji zadań publicznych, tytuł projektu „Wsparcie rozwoju demokracji – Ty w samorządzie !”

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
Wtyczka Facebook