Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego

Ogłoszenie - praca

  • 06-12-2016
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Żarach poszukuje kandydatów na stanowisko:
Księgowy – stanowisko finansowo-księgowo-kadrowe

miejsce pracy: Żary
wymiar etatu:  1/2 etatu

1. Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

a) wymagania niezbędne:
- wykształcenie: min. średnie ekonomiczne
- doświadczenie zawodowe: 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy w jednostkach budżetowych,

2. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
-  samodzielne i kompleksowe prowadzenie rachunkowości inspektoratu,
-  planowanie i realizacja budżetu inspektoratu,
-  pełna obsługa spraw kadrowych pracowników,
- prowadzenie sprawozdawczości budżetowej.

3. Warunki zatrudnienia:
a) warunki dotyczące pracy na stanowisku i sposób wykonywania zadań
- praca w siedzibie inspektoratu w Żarach - praca przy komputerze oraz z wykorzystaniem innych urządzeń biurowych,
b) miejsce i otoczenie organizacyjno techniczne stanowiska pracy
praca na I piętrze budynku, w którym nie ma windy, pomieszczenia biurowe oraz toaleta nie   są dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych,
4. Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- życiorys i list motywacyjny,
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
- kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe,
- oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego lub kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego,
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
- oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
- oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,

5. Termin, miejsce i sposób składania dokumentów aplikacyjnych:
a) termin:
20.12.2016 r. do godz.15.00

b) miejsce:
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego
ul. Zwycięzców 3
68-200 Żary

c) sposób:
dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Nabór na stanowisko Księgowy w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Żarach" do dnia 20.12.2016 r.( liczy sie data wpływu do inspektoratu)
- osobiście w siedzibie inspektoratu ul.Zwycięzców 3, 68-200 Żary
- pocztą na adres : jw.

6. Informacje dodatkowe:
Dokumenty aplikacyjne niekompletne i te które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.
O rozmowie kwalifikacyjnej kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.
Dokumenty odrzuconych ofert zostaną komisyjnie zniszczone.
Zastrzega się możliwość odwołania naboru w każdym czasie bez podania przyczyny.

Elżbieta Banaś /-/ Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Żarach
Żary, dnia 06.12.2016 r.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook