Informacje

Targi Rolnicze w Löbau

2. Małe Transgraniczne Targi Rolnicze w Löbau

Szanowni Państwo, już od teraz, wystawcy (produceni produktów lokalnych, regionalnych, ekologicznych, wyrobów ludowych, instytucje działające na rzecz rozwoju obszarów wiejskich) z terenu polsko-niemieckiego pogranicza mają możliwość zgłaszania swojego uczestnictwa w 2. Małych Transgranicznych Targach Rolniczych w Löbau, które odbędą się w dniach 31.10. - 02.11.2014 r. Pierwsza edycja targów zorganizowana w Messe- und Veranstaltungspark Löbau przyciągnęła aż 4.000 osób. Z tego też względu, tegoroczne targi zostaną zorganizowane w hali targowej. Wystawcy na hali targowej będą mieli więcej miejsca do dyspozycji, dzięki czemu będzie możliwa lepsza prezentacja lokalnych produktów i usług.
Zakres tematyczny targów to:
- produkty tradycyjne i regionalne,
- żywność regionalna, ekologiczna oraz organiczna,
- miody,
- wyroby mleczarskie,
- wina i browary regionalne,
- wyroby twórców ludowych,
- lokalne instytucje działające na rzecz rozwoju obszarów wiejskich,

Podobnie, jak i w poprzednim roku, również podczas tegorocznych targów, Stowarzyszenie im. Robert Oettela organizować będzie, przyciągającą wielu zwiedzających, wystawę małych zwierząt hodowlanych.

Zgłoszenia udziału w targach są możliwe do dnia 1 września 2014 r.

W celu zgłoszenia uczestnictwa, należy przesłać wcześniej wypełniony i podpisany formularz. Formularz ten zawiera również istotne informacje nt. organizacji targów.
Uczestnicy muszą uczestniczyć we wszystkich dniach targowych. Podstawowy koszt uczestnictwa to 10 Euro + Vat. Przy czym w zależności od życzeń w odniesieniu do wyposażenia stoiska, kwota ta może być większa. Cenę stoiska wyceni organizator po przesłaniu wypełnionego zgłoszenia na targi, w którym wystawca określi swoje oczekiwania względem stoiska.
Zgłoszenie będzie ważne dopiero po dokonaniu opłaty za stoisko, którą należy uiścić po otrzymaniu rachunku od organizatora.

Jeżeli nie mieliście Państwo okazji uczestniczyć w zeszłorocznych targach w Löbau, to zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z targów (Oberlausitz TV) pod podanym linkiem
http://www.youtube.com/watch?v=awhzFNLY5_M
oraz do zapoznania się, z załączoną tutaj, krótką fotograficzną prezentacją targów.

Zapraszamy serdecznie do udziału w 2. Małych Targach Rolniczych w Löbau. Dodatkowe informacje: Agata Dittrich, tel. 0049 351/40767674, email: adittrich~@~core~-~consult~.~de

2. Małe Transgraniczne Targi Rolnicze w Löbau są organizowane w ramach projektu „Współpraca transgraniczna w zakresie targów i gospodarki”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska - Saksonia 2007-2013.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
.
Baner: informacje