Wydarzenia

Obchody Dnia Pracownika Socjalnego w Powiecie Żarskim

Ilustracja do informacji: Obchody Dnia Pracownika Socjalnego w Powiecie Żarskim
20 listopada 2017 roku z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Starosta Żarski Janusz Dudojć oraz Wicestarosta Małgorzata Issel spotkali się z Panią Justyną Przedaszek – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach, Panią Wiolettą Kuźmińską – dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Lubsku, Panią Barbarą Litewką – dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach, Panią Agnieszką Pakiełą – p.o. dyrektora Powiatowego Domu Dziecka w Żarach oraz Panią Agatą Salamońską – dyrektor Powiatowego Domu Dziecka w Lubsku, aby podziękować za pracę na rzecz wszystkich potrzebujących mieszkańców Powiatu Żarskiego.
Starosta Żarski Janusz Dudojć oraz Wicestarosta Małgorzata Issel, na ręce dyrektorów jednostek zajmujących się pomocą społeczną w Powiecie Żarskim, przekazali wszystkim Pracownikom tych jednostek życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, a także podziękowali za codzienny trud, oddanie i zaangażowanie w niesienie wsparcia potrzebującym.
Państwa codzienność to pomoc ludziom. Wasza praca jest trudna i złożona, wymaga nie tylko profesjonalizmu i zaangażowania, ale również wiedzy i wrażliwości, potrzebnej do dostrzegania pojedynczego człowieka – połączenie tak różnych perspektyw nie może być i nie jest łatwe. – podkreślił Starosta, wręczając listy gratulacyjne.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
.
Baner: strona główna 1Baner: główna 2Baner: główna 4Baner: główna 5