.

Wydarzenia

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych

  • 12-05-2020
Ilustracja do informacji: Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych
12 maja 2020 r. Starosta Józef Radzion oraz Wicestarosta Małgorzata Issel spotkali się z pielęgniarkami i położnymi pracującymi w powiatowym Szpitalu Na Wyspie w Żarach, oraz w 105 Kresowym Szpitalu Wojskowym. Wizyty związane były z obchodami Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych.
Władze Powiatu Żarskiego, w towarzystwie Prezes Szpitala Na Wyspie Jolanty Dankiewicz oraz Dyrektora ds. lecznictwa Marka Femlaka przekazały – na ręce Pielęgniarek Oddziałowych oraz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego – upominkowe kosze oraz wyraziły słowa uznania za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu codziennych, trudnych obowiązków, szczególnie w tym wyjątkowym dla nas wszystkich czasie.
Pielęgniarkom z Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach, Domu Pomocy Społecznej  w Lubsku oraz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Lubsku życzenia złożył osobiście Starosta Józef Radzion.
 
Wszystkim Pielęgniarkom, Pielęgniarzom oraz Położnym z Powiatu Żarskiego składamy raz jeszcze najserdeczniejsze życzenia szczęścia, zdrowia, wszelkiej pomyślności, oraz sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook