.

2018

Zarząd zdecydował! Będą kolejne remonty w szkołach Powiatu Żarskiego

Ilustracja do informacji: Zarząd zdecydował! Będą kolejne remonty w szkołach Powiatu Żarskiego
23 lipca 2018 r. w trakcie posiedzenia Zarządu Powiatu Żarskiego w składzie: Janusz Dudojć – Przewodniczący Zarządu, Małgorzata Issel – Wiceprzewodnicząca, Marek Femlak – Członek Zarządu, Józef Radzion – Członek Zarządu oraz Edward Skobelski – Członek Zarządu postanowiono przekazać środki finansowe pozyskane w ramach oszczędności oświatowych na remonty szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Żarski.
 
Rezerwy oświatowe umożliwią przeprowadzenie prac remontowych w okresie wakacyjnym i powakacyjnym w następujących szkołach i zakresach:
W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lubsku wymieniony zostanie piec gazowy wraz z przebudową instalacji gazowej i nawiewno – wywiewnej. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku doczeka się remontu dachu budynku sali gimnastycznej wraz z wymianą rynien, remontu daszku nad wejściem ewakuacyjnym do szkoły wraz z wymianą drzwi ewakuacyjnych, a także wymianą ogrodzenia, w tym bramy i furtki. Prace związane ze zwiększeniem bezpieczeństwa przeciwpożarowego zostaną przeprowadzone w Zespole Szkół Technicznych w Lubsku oraz w Zespole Szkół Budowlanych w Żarach. Natomiast w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach odświeżone zostaną ściany i sufity.
 
Łączny koszt wszystkich remontów to: 289 100,00 zł
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
Wtyczka Facebook