.

2017

Spotkanie Seniorów z Lubskiego Klubu Seniora ze Starostą Żarskim Januszem Dudojciem

Ilustracja do informacji: Spotkanie Seniorów z Lubskiego Klubu Seniora ze Starostą Żarskim Januszem Dudojciem
4 października 2017 r. Starosta Żarski Janusz Dudojć spotkał się z Seniorami z Klubu Seniora działającego przy Lubskim Domu Kultury. Spotkanie stanowiło jedno z cyklu wydarzeń w ramach obchodów Dni Seniora 2017, które co rocznie organizowane są na przełomie września i października z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.
 
Starosta Żarski Janusz Dudojć, w imieniu Zarządu i Rady Powiatu Żarskiego, przekazał seniorom kosz pełen słodkości oraz życzenia długich lat życia w dobrym zdrowiu, pogody ducha, satysfakcji i spełnienia wszystkich marzeń. Starosta podkreślił, iż Dzień Seniora to szczególne święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia.
 
Lubski Klub Seniora powstał z inicjatywy Lecha Krychowskiego w maju 2004 r. Aktualnie Klub zrzesza około 80 członków. Przy Klubie działa chór, kabaret „Zośka” oraz grupa recytatorska. Seniorzy układają własne piosenki, piszą wiersze i występują publicznie, np. podczas Powiatowego Dnia Zdrowia.
 
 
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
  • Baner: Komenda Powiatowa PSP w Żarach
  • Baner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach
  • Baner: Szpital na Wyspie
  • Baner: Związek Powiatów Polskich
  • Baner: lubuskie.pl
Wtyczka Facebook