.

Wydarzenia

Ilustracja do informacji: Zakończenie rozgrywek Halowego Turnieju Piłki Nożnej pod Honorowym Patronatem Starosty Żarskiego Janusza Dudojcia
24 lutego 2018 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lubsku odbyły się kolejne turnieje piłkarskie, tym razem podsumowujące kilkutygodniowe rozgrywki, które honorowym patronatem objął Starosta Żarski Janusz Dudojć. W kategorii U13 pierwsze miejsce zajęli Budowlani Pomarańczowi. Tuż za nimi uplasowali się zawodnicy Victorii Jasień i Promienia Żary. Czwarte miejsce zdobyli piłkarz z klubu ŁKS Łęknica, piąte Budowlani Bordowi, zaś szóste Błękitni Olbrachtów.
Najlepszym bramkarzem został Daniel Słobodzian, najlepszym zawodnikiem i najlepszym strzelcem – Mateusz Duczmal.
W kategorii U9 złoto zdobyli zawodnicy Victorii Jasień II, srebro Victoria Jasień I, zaś brąz piłkarze z Korony Kożuchów. Na kolejnych miejscach uplasowali się zawodnicy z klubu Budowlani Żółci, na piątym Błękitni Olbrachtów, a na szóstym Budowlani Szarzy.
Najlepszym zawodnikiem został Dominik Tutko, najlepszym bramkarzem Kacper Gajewski, zaś najlepszym strzelcem Alan Kosidło.
Wszyscy zwycięzcy otrzymali puchary i upominki ufundowane przez Starostę Żarskiego. Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie!